بادی کلاسیک ایران
همه چیز درباره تمرین و تغذیه آقایان و بانوان
 
 

خوب احتمالا تمام شما به این نکته توجه کردید که زمانی که در حال تمرین کردن هستید یا لحظاتی پس از تمرین چه دمی در بدنتان افتاده دوست دارید تمام مدت این گونه به نظر برسید خوب حالا دیگه می توانید برای همیشه این گونه به نظر برسید کافیه مطالب زیر را بخوانید.

یکی از مکمل های پیشگام نیتریک اکسید که نیتریکس نام دارد و هر روز از شهرت بیشتری برخوردار می شود ، همان مکمل مورد نظر ما است . در واقع نیتریکس ، تنها مکمل فوق العاده ای است، که می تواند بدن شما را در شرایط مطلوب حفظ کند . تحقیقات ، فرمول بندی ها و آزمایشات مختلف توسط پژوهشگران ظرف مدت یک سال صورت گرفت منجر به تولید این مکمل شد. این مکمل حاوی مواد لازم جهت افزایش مایعات خون و افزایش حجم سلول های عضله می باشد .

ورزشکارانی که دو ساعت از وقت روزانه خود را صرف تمرین در باشگاه می کنند به کمک نیتریکس می توانند تغییرات عمده ای را در تمرینات و فیزیک خود شاهد باشند.

نیتریکس چگونه عمل می کند؟

ساده ترین وسیله ای که به کمک آن می توانیم به طرز کار نیتریکس اشاره کنیم این است که ان را به شکسته شدن یک سد تشبیه کنیم . سد وسیله ای است که میزان ورود آب به یک منطقه را کنترل می کند . در نتیجه ابی که پشت سد ذخیره می شود ، نمی تواند آزادانه وارد رودخانه ها و کانال های اب شود. زیرا این شما هستید که تعیین می کنید چه مقدار از آن را وارد یک منطقه خاص نمایید . حال تصور کنید اگر این سد در هم شکسته شود . اب ذخیره شده به راحتی می گریزد و با قدرت زیاد وارد کانال ها و مجاری می شود . این آب با سرعت غیر قابل باور جریان یافته و همه کانال ها را پر کرده و زمینی را که در آن جاری است نیز کاملاً سیراب می کند..

نیتریکس به محض وارد شدن به جریان خون به نحوی مجاری خون را باز کرده و امکان ورود حجم بیشتری از خون را در عضلات فراهم می کند . در نتیجه همه مواد مغذی و حجم دهنده را در اختیار عضلات قرار می دهد . به عبارت ساده تر ، چنین پدیده ای سبب می شود خون سرشاری از مواد مغذی و مورد نیاز در دسترس عضلات قرار گیرد . به این ترتیب عضلات به شکل انابولیک تقویت شده و محیط خوبی جهت کاهش چربی فراهم می شود. حال لحظات خوشحال کننده ای را تصور کنید که مقابل اینه قرار گرفته اید و شرایط فیزیکی خود را تحسین می کنید . به لحظاتی فکر کنید که امکان تداوم و پایدار شدن این لحظات وجود داشته باشد..

نیتریکس و طریقه مصرف ان:

خوب من خودم به این روش مصرف می کنم پیشنهاد می کنم شما هم این گونه مصرف کنید هفته اول را به بارگیری این ماده خواهید گذراند. در همین هفته شاهد تأثیرات شگفت انگیزی خواهید بود کافی است شرایط قبل از استفاده از این ماده را به یاد آورید یا حد اقل خود را در اینه نگاه کنید . حتی زمانی که به باشگاه نمی روید هم احساس دم و پمپاژ خون در عضلات را دارید

 .

هفته دوم در این هفته شاهد افزایش قدرت و حجم عضلات خود خواهید بود .


هفته سوم دیدنی است رگ هایتان قطور تر شده و عضلات سفت و محکم می باشند پس از تمرینات دیگر احساس خواب آلودگی نمی کنید روزها با نشاط تر شده استقامت فوق العاده ای کسب کرده اید. افراد باشگاه همه حیرت زده خیره به بدن شما و متعجب از این همه دگرگونی هستند. شما در صورتی که رژیم کم کالری و کم چربی داشته باشید می توانید بدنی زیبا و پر عضله را با این مکمل بسازید .

شما می توانید به طور متوسط روزی تا  3000 میلی گرم از این ماده استفاده کنید 

.


ارسال شده در تاریخ : پنج‌شنبه 8 تیر‌ماه سال 1391 :: 08:11 ب.ظ :: توسط : علی حاجی رحیمیان
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 150303